Lean Canvas Online kurz je určen začínajícím podnikatelům, intrapodnikatelům a všem těm, kteří rádi objevují nové a praktické věci. Naučí vás pracovat se zjednodušeným podnikatelským plánem – Lean Canvasem. Díky němu získáte jistotu, že na nic důležitého při přípravě produktu nebo služby nezapomenete.

Vstupte do kurzu zde.

 

PBKPlzeňský business kotel – STARTUP EDITION jsou diskuzní a networkingová setkání pro začínající podnikatele. Pilotní čtyři setkání, která jsme připravili ve spolupráci s BIC Plzeň a dalšími plzeňskými partnery, proběhla během října a listopadu 2015.

Bližší informace naleznete zde a fotky si můžete prohlédnout na facebooku.

 

Absolventi_budoucnostiAbsolventi budoucnosti představují inspirativní diskuzní setkání pro studenty v Ústeckém regionu. Setkání jsme iniciovali a při jejich organizaci pomáhali Studentské unii UJEP, které se ujala role hlavního organizátora a rozšířila si tak portfolio svých aktivit o nový formát akcí. Celkem pět pilotních setkání proběhlo v průběhu října a listopadu 2015 v Ústí nad Labem, Teplicích a Děčíně.

Bližší informace a fotky naleznete na facebooku.

 

logoEduFórum je konferencí přinášející inspiraci v oblasti inovací ve vzdělávání. Konference není o dlouhých přednáškách, naopak. Zpravidla pět zajímavých hostů dostane pouze pět minut, aby zaujalo účastníky svým projektem, nápadem či názorem. Poté je možné bez omezení oslovit jakéhokoliv účastníka konference a získat tak hodnotné partnery pro budoucí spolupráci. Od roku 2012 je pravidelně pořádána v Praze, od roku 2013 též v Brně.

Bližší informace naleznete zde.

 

Podnikavá školaPodnikavá škola je programem, v rámci něhož usilujeme o vytváření a rozšiřování praktických vzdělávacích programů zaměřených na rozvoj podnikatelského myšlení, inovační kultury a finanční gramotnosti na českých školách a univerzitách. Naší snahou je rovněž propojovat a podporovat učitele, kteří se rozhodli učit ekonomii a podnikání jinak.

Bližší informace naleznete zde.

 

Inovační laboratoř je akceleračním programem pro inovátory. Několik měsíců nabitých společným potkáváním na workshopech, schůzkami s mentory, ale hlavně konfrontací přímo se zákazníky na trhu má za cíl pomoci vytvořit produkt nebo službu, o kterou budou mít zákazníci skutečný zájem a která se tak na trhu uchytí.

Proběhlé či aktuálně probíhající inovační laboratoře:

 

Inovační koktejlInovační koktejl je inovační roadshow po deseti českých městech, která proběhla na podzim roku 2014 ve spolupráci s Českou inovací a lokálními partnery. Program měl za cíl podpořit síťování inovátorů, inovačních center a aktivních lidí z různých oblastí podnikatelského i veřejného života. Kromě inspirativních workshopů a prezentací roadshow nabídla příležitost ke sdílení zkušeností, získání cenných podnětů a navázání nových kontaktů například s mentory či potenciálními investory do vašich podnikatelských záměrů.

Bližší informace naleznete zde.