Spolu s Velvyslanectvím spojených států Amerických organizujeme Inovační koktejl 2014 a věnujeme se dalším aktivitám podporujícím rozvoj inovačních center napříč Českou republikou.
Česká inovace s námi spojila své síly při přípravě Inovačního koktejlu 2014. Právě díky takové spolupráci je možné dosáhnout větších výsledků a významnějšího dopadu.
Hub Innovation s Janem Veselým připravuje akcelerační program Laboratoř Nadace Vodafone pro neziskové organizace a sociální podniky, kteří využívají technologie pro pozitivní změny ve společnosti.
Díky kariérnímu portálu Jobs.cz jsme mohli úspěšně rozjet v Praze a v Brně inspirativní setkání na téma inovací ve vzdělávání – EduFórum.
Impact HUB Praha je naším partnerem při pořádání EduFóra a umožňuje nám využívat pro pořádání této akce své krásné prostory. Úzká spolupráce rovněž probíhá při pořádání Laboratoře Nadace Vodafone 2014.
Se Social Impact Award spolupracujeme již druhým rokem na organizaci jarních přípravných workshopů k soutěži a letního akceleračním programu pro vítěze soutěže.