Jak nastartovat byznys v Social Impact Award? Workshop a setkání s porotou nad podnikatelským nápadem v pátek 22. 4. 2016 od 9:00 do 16:00.

Poslední ze série letošních workshopů je pro ty, kteří zvažují účast v programu Social Impact Award a chtějí si zkusit, kam jejich nápad či existující projekt se společenským dopadem může posunout letní akcelerační program, pokud se probojují mezi finalisty.

Přineste si zpracovaný Lean Canvas pro svůj projekt a spolu s Petrou Hájkovou z Inovátoři.cz si ukážete, jak pracovat s jeho jednotlivými částmi a na co byste se měli primárně zaměřit na začátku projektu. Seznámíte se s mapou rizik a identifikujete hlavní rizika svého podnikání.

V druhé části dne budete mít možnost konzultovat svůj Lean Canvas s členy letošní poroty. Je to jedinečná šance připravit váš projekt co nejlépe na přihlášení do programu, který podporuje mladé lidi a jejich společensky prospěšné podnikání.

Dopoledne od 9:00 do 12:00 bude workshop, od 13:00 do 17:00 pak setkání s porotou. Účast je zdarma. Přihlásit se můžete přes google formulář na webu Social Impact Award.