Máte projekt, který využívá technologie pro pozitivní změny ve společnosti? Máte ambici oslovit a získat řádově tisíce uživatelů? Přihlaste se do dalšího kola programu Laboratoř Nadace Vodafone určeného neziskovým organizacím a sociálním podnikům.

Uzávěrka přihlášek do Laboratoře 2015 je v pondělí 14. 9. 2015.

Do programu bude na začátku vybráno 20 společensky prospěšných projektů, které změří své síly. Půlroční účast v Laboratoři ukáže, jaký projekt je schopen obstát na trhu a u jakého proběhl největší pokrok. V průběhu programu budou týmy jednotlivých projektů za svou aktivitu finančně odměňováni. Absolutní vítěz si odnese 350 000 Kč.

Díky sérii workshopů, mentoringu a experimentům postavených na metodice Lean Startup přizpůsobené pro společenské inovace, můžete svůj projekt otestovat a upravit dřív, než do něj vložíte spoustu energie, času a peněz. Laboratoř se koná ve spolupráci s Impact Hubem (pracovní prostor pro setkávání, inovace a rozvoj podnikání).

Než se pustíte do vyplňování přihlášky, můžete s námi svůj záměr zkonzultovat, stačí vyplnit krátký formulář. Kritéria účasti v programu naleznete zde.

Inspiraci a příklady projektů, které prošly Laboratoří Nadace Vodafone v minulých dvou letech, si můžete prohlédnout zde.