Přijměte pozvání na 22. EduFórum v Praze, které se zaměří na téma Učíme jinak. Budeme se na vás těšit v úterý 26. května od 19.00 v Impact Hubu Praha (Drtinova 10, Praha 5).

Přihlaste se prosím na setkání na události na facebooku.

Můžete se těšit na následující prezentace:

Na setkání se představí následující inovátoři ve vzdělávání:

Eva Ditrich Sanigová: Jiná škola. Naše škola. Základní škola Livingston
Základní škola Livingston je nová soukromá základní škola na severu Prahy. Technologie využívá jako nástroj individualizace, inspiruje se v zahraničí. Základními prvky jiného přístupu ke vzdělávání je věková smíšenost, smysluplné učení vedené vnitřní motivací a respekt k jedinečnosti každého žáka. Výstupem vzdělávání není absolvovaný test, ale spokojený život.
www.zslivingston.cz

Hynek Jína: Buďme zranitelní!
Hynek Jína se podílí na formování iniciativy SvobodaUčení.cz propagující svobodné vzdělávání, usilující o jeho dekriminizaci v ČR a je absolventem tříměsíční stáže na svobodně – demokratické škole Neue Schule Hamburg. Podporuje prostředí respektujících se lidí. Jak inovovat současný přístup ve školství? „Vzdejme se nadřazenosti a lidé nás odmění cennou upřímností!“
www.svobodauceni.cz

Lukáš Šlehofer: Rozvoj silných stránek osobnosti
Společnost Scio již 4 roky nabízí dětem i dospělým kurzy s názvem ScioCAMP s různými tématy. Poslední rok je ve znamení nového tématu a to sice rozvoje silných stránek. V rámci prezentace si řekneme, co to silná stránka je a jak s ní můžeme pracovat.
www.scio.cz

Ondřej Koudela: První pomoc na školách jinak
Prpom.cz jsou zážitkové a teambuildingové kurzy první pomoci. Ukazujeme, že výuka první pomoci nemusí být otrava a nuda, naopak! I ve školních lavicích můžeme využívat metody výuky, které se v jiných oborech úspěšně používají. Víme, jak první pomoc učit, aby to fungovalo. Společně si ukážeme jak na to.
www.prpom.cz

Markéta Šetinová: Letní škola Discover
Discover je letní škola pro české a slovenské středoškoláky. Díky 16 celotýdenním kurzům a odpoledním workshopů učíme studenty přemýšlet do hloubky a nabízíme jim možnost vyzkoušet si, co by chtěli studovat na vysoké škole. Propojujeme je jak mezi sebou, tak se zajímavými osobnostmi napříč veřejným, soukromým a neziskovým sektorem.
http://discover.sda.sk/

Nezapomeňte se už nyní přihlásit na setkání EduFóra!