Poněkud netradičně v sobotu, 15. 11. 2014, jsme se potkali s dalšími zajímavými účastníky na Inovačním koktejlu v Brně. Akce se uskutečnila v nově otevřených moderních prostorech Jihomoravského inovačního centra (JIC). Poděkování za organizaci patří Ivě Adamové a Zuzaně Šebestové, bez kterých by se Inovační koktejl neuskutečnil!

Na programu byla intenzivní práce na vlastních projektech a seznamování se s ostatními účastníky akce. V první polovině odpoledne proběhl Lean Canvas workshop s Honzou Veselým, během kterého si účastníci svůj podnikatelský záměr přenesli na 1 A4. Během následujících dvou hodin měli možnost svůj projekt či nápad probrat s mentory a ostatními účastníky. Svůj čas poskytování zpětné vazby účastníkům věnovali František Churý, Petr Krejčí, Vladimír Šandera, Jaroslav Trojan a Jan Všianský, kterým tímto děkujeme. Účastníci si tak odnesli spoustu podnětů k zamyšlení nad svým projektem, které je, doufejme,  posunou při jejich práci kupředu.

Závěr dne patřil minutovému networkingu pod taktovkou Petra Krejčího a jeho kolegyně. Účastníci měli možnost vyzkoušet si skvělou, velmi efektivní formu networkingu na vlastní kůži a získali spoustu nových zajímavých kontaktů. Držíme Petrovi palce, ať se mu s minutovým networkingem daří jako doposud a ať má i nadále nadšené účastníky!