V pořadí již osmý inovační koktejl se uskutečnil ve středu 12. 11. 2014 na dalším zajímavém místě – v TECHNOLOGICKÉM CENTRU Hradec Králové, které je umístěno v areálu letiště. Poděkování za spolupráci při přípravě akce patří Janu Bartošovi a Iloně Hůlkové.

Program již tradičně začínal zaplněným Lean Canvas workshopem s Honzou Veselým. Po obědové pauze blok prezentací zahájil Zdeněk Bardoň ze společnosti ProjectSoft. Ve svém dynamickém vystoupení velmi poutavě objasnil, jak spolu souvisí zdánlivě zcela nesouvisející cukrovary a observatoře. Na pana Bardoně navázal Jaromír Nechanický ze společnosti PROGRAMM. Pan Nechanický, který vystoupil rovněž na Inovačním koktejlu v Pardubicích, se věnoval velmi aktuálnímu tématu, jak mobilní aplikace šetří peníze v podnicích.

Jak připravit nezapomenutelný pitch, tj. krátkou prezentaci své firmy či produktu, předvedli Jana Filová, strategický a inovační specialista, a Lukáš Hrdlička, lektor prezentačních dovedností. Pak se představila Markéta Wernerová z ČSOB a následně Jan Mašek z 3M, kteří představili postoj dvou odlišných společností k inovacím – banky a mezinárodní organizace přinášející nová technologická řešení. Oba tak dokázali, že inovace můžou vznikat a být podporovány v jakémkoliv sektoru.